Hotel One Way Jocotenango
| Internet WiFi is beschikbaar in kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Het comfortabele Hotel One Way Jocotenango Antigua is gelegen op 2 km van het Museum voor koloniale kunst van Antigua Guatemala en op 25 minuten wandelen vanaf de Santa Catalina Boog. Dit hotel ligt op 2,1 km van het Parque Central (Antigua) en bestaat uit 6 kamers met een uitzicht op de stad.
Het gebied bevat religieuze bezienswaardigheden zoals de Kerk van San Francisco 3 km) en de Iglesia de la Merced 2,2 km). Tot de nabijgelegen culturele attracties behoort het Cultureel Centrum La Azotea binnen het bereik van One Way Jocotenango.
Ze zijn uitgerust met privébadkamers.
Gasten kunnen dineren in Restaurante Cafetenango op 13 minuten wandelafstand van het hotel.
- Locale bezienswaardigheiden
- La Casa del Rio3488 km
- 9a Estacion3725 km
- Arbol Esquisuchil3950 km
- Ermita del Calvario3987 km
- Ermita de Santa Isabel3972 km
- 4a Estacion3850 km
- Fuente del Calvario colocada en 16803750 km
- 6a Estacion3904 km
- 12a Estacion3747 km
- Luchthavens
- Guatemala-stad Luchthaven40 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in comfortabele Hotel One Way Jocotenango?
Comfortabele Hotel One Way Jocotenango biedt een privéparkeren aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Hotel One Way Jocotenango uitchecken?
Klanten van Hotel One Way Jocotenango moeten tot 12:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in comfortabele Hotel One Way Jocotenango?
De gemiddelde kamerprijs in comfortabele Hotel One Way Jocotenango is $10. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.